Ana sayfa

Shenzhen Nanbin Fashion Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Shenzhen Nanbinfashion Co, Ltd, bel eğitmeni, bel eğitmen aksesuarları, korse, vücut şekillendirici, ince ürünlerin önde gelen uluslararası üreticisi ve tedarikçisidir.300'den fazla tasarım patentimiz var.Şirketimiz, kuruluşundan bu yana profesyonel kişiselleştirmeye ve en iyi kalite ve tasarım stillerini sağlamaya adamıştır.Donguan eyaletinde bulunan ve bel eğitmeni üretmek için dikiş makineleri ve profesyonel süreçler kullanan Dongguan Nanbinfashion Co., ltd adlı bir Şube fabrikamız var, ancak sadece bu değil, aynı zamanda müşterilerimize en kaliteli ürünü tedarik etmek için deneyimli işçileri de kullanıyoruz.

Büyük Misyonumuz, müşterimizin büyümesine yardımcı olmaktır, “Sizin Odağınız, Bizim Odağımız”, Dünyadaki her bayanın kendine güvenmesine yardımcı olmaktır.

Mükemmel hizmet, hızlı teslimat ve kaliteli yönetim sistemi ile birlikte “Önce Müşteri, Önce Kalite” ye inanıyoruz, Avrupa, Amerika, Asya ve Orta Doğu müşterileri ile iyi bir işbirliği kurdu.

Profesyonel, aktif, sıcak ve çalışkan, hızlı cevap veren 30'dan fazla satış elemanımız var.

Ürünlerimiz toptan satış web sitemiz, web sitemizden satın alan küçük ve orta ölçekli toptan işletmeler için uygundur.OEM hizmeti memnuniyetle karşılandı, Özel etiket ve özel tasarım da mevcuttur.

Halihazırda popüler stiller tasarlayan ve OEM, ODM siparişlerini kabul edebilen 10'dan fazla deneyimli tasarımcımız var.Her müşteriden aldığımız her geri bildirime değer veriyoruz ve her müşterinin memnun hissetmesini sağlamak için mükemmel hizmet sunmaya devam edeceğiz.

NANBIN şirketi, Karşılıklı Faydaya dayalı olarak sizinle işbirliği yapmayı içtenlikle dört gözle bekliyor.Gelecekte Kazan-Kazan.

 

Çin Shenzhen Nanbin Fashion Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Çin Shenzhen Nanbin Fashion Co., Ltd. şirket Profili 1

 

Çin Shenzhen Nanbin Fashion Co., Ltd. şirket Profili 2

 

Çin Shenzhen Nanbin Fashion Co., Ltd. şirket Profili 3

 

Çin Shenzhen Nanbin Fashion Co., Ltd. şirket Profili 4

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

 

 

 

 

 

 

 

 

Shenzhen Nanbin Fashion Co., 2015 yılında bulunan NANBIN, bel eğitmenleri, bel eğitmen aksesuarları, korse, vücut şekillendirici, ince ürünlerin önde gelen uluslararası üreticisi ve tedarikçisidir.100'den fazla tasarım patentimiz var.Kuruluşundan bu yana, şirketimiz profesyonel kişiselleştirmeye kendini adamıştır ve en iyi kalite ve tasarım stillerini tedarik etmektedir.


Dongguan eyaletinde bulunan Dongguan Nanbinfashion Co., ltd adlı kendi fabrikamız var, dikiş profesyonel makineleri ve deneyimli süreçler kullanarak bel eğitmenleri üretiyoruz.


Ürünlerimiz piyasanın en üst noktasındadır, en çok perakende fiyatı 59.9 ~ 99.9USD olup, en az% 120 kar marjına sahip olmanızı sağlar.
Nanbin, Daima Kaliteli Bel Eğitmeni Olsun.

 

 

 

2014-06

NANBIN 2014-5-18'de kuruldu Abel Ma CEO'dur

 

2015-05

Kalite Bel Eğitmeni için CEO kendi fabrikasını kurmaya karar verdi

 

2018-04

100'ün Üzerinde Şirketimiz

 

2019-02

DongGuan'da Yeni Fabrikamız Kuruldu

 

2020-05

Şirketimizin Sayısı 300'ün Üzerinde

 

2021-01

100'ün Ötesinde Tescilli Patentler

 

 

 

Çin Shenzhen Nanbin Fashion Co., Ltd. şirket Profili 0

 

 

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Nanbin

No. Çalışanları : 80~100

Yıllık satış : 10000000-20000000

Yıl kurulan : 2015

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Nanbin Fashion Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Nanbin Fashion Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Nanbin Fashion Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Nanbin Fashion Co., Ltd. Sertifikalar